69114  Україна, м. Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади б. 28 оф. 37

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

"ДЕМОС"

Продукція

Рішення для дозування сухого матеріалу

Фірма Hethon, Нидерланди є виробником дозувальних машин, які можуть дуже точно дозувати сухі речовини з різними властивостями. Об'ємні і гравіметричні. Наші фідери - дозуючі машини з бункером з гнучкими стінками. Стіни масажуються лопатками ззовні, щоб зберегти порошок, який слід дозувати, переміщаючи без пошкодження перемішуючими важелями, гвинтами і т.п.

Масажний рух дозволяє уникнути перекриття та ущільнення продукту, що підлягає дозуванню. Таким чином, погано протікаючі і ущільнюючі порошки можна легко і точно дозувати.

 

Скачати каталог

Ємність контролюється частотними інверторами для об'ємних машин. Для безперервного або серійного гравіметричного дозування використовується передовий контроль ваги. 

Фідери Hethon можуть бути оснащені багатьма варіантами: розширювальні бункери збільшують потужність машин в шість разів; вони можуть поставлятися в різних формах і розмірах. За допомогою спеціальних пристроїв керування фидерами Hethon можна застосовувати у всіх місцях.

Фідери Hethon мають великий термін служби і потребують мінімального технічного обслуговування. Це пов'язано з мінімальною кількістю рухомих частин, які підлягають зносу.

ФІДЕРИ Системи розвантаження  Hethon BigBag Аксесуари

 

                                                                                                                  ІНШЕ