69114  Україна, м. Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади б. 28 оф. 37

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

"ДЕМОС"

Продукція

Насосне обладнання Hydro-Vacuum

АТ Hydro-Vacuum – це найбільше польське підприємство насосів та насосних систем, яке існує на ринку понад 150 років. Величезний досвід АТ Hydro-Vacuum у насосній галузі та динамічний розвиток забезпечує підприємству позицію лідера у виробництві насосів у Польщі. Основна діяльність компанії – це виробництво насосів та насосних систем, а також лиття.

АТ Hydro-Vacuum – це інтелектуальний потенціал та великі виробничі потужності. Компанія в змозі задовольнити комплексні потреби клієнтів у галузі насосів та насосних систем, зокрема, у галузі систем водопостачання та каналізації. Щорічно з виробничих ліній сходить 70 тис. шт. насосів та пристроїв, що входять до складу насосних систем. АТ Hydro-Vacuum задовольняє потреби понад 70% польського ринку промислових занурювальних насосів, постачає 50% усіх станцій перекачування стічних вод, що купуються польськими клієнтами, з сепарацією твердих тіл. 90% експлуатованих насосів для автомобільного газу в межах країн СНД випущено АТ Hydro-Vacuum.

Розвиток сучасних продуктів, які задовольняють комплексні потреби клієнтів, а отже, власний Відділ досліджень та розробок є головним пріоритетом АТ Hydro-Vacuum. Метою дослідно-конструкторських робіт підприємства є підвищення ефективності вироблених насосів, насосних агрегатів та насосних систем, а також розширення асортименту вироблених пристроїв.

У відділі B+R та технічних консультаційних відділах працює близько 50 співробітників, у тому числі люди зі званнями професорів та докторів технічних наук. У їхньому розпорядженні знаходиться найсучасніше комп'ютерне обладнання та спеціалізоване програмне забезпечення, що підтримує процеси проектування, зокрема SolidWorks, Numeca, ANSYS, Visual Nastran, Fluent. Розробники співпрацюють із науковими організаціями, зокрема з п'ятьма вищими технічними навчальними закладами. Багато конструкцій АТ Hydro-Vacuum отримали польські та європейські патенти. Інноваційна діяльність АТ Hydro-Vacuum протягом кількох років посідає провідні місця у рейтингу польських інноваційних фірм, що проводиться газетою "Жечпосполита".

Вже близько 20 років виробництво на підприємстві здійснюється на основі інтегрованої системи менеджменту якості, навколишнього середовища та безпеки та гігієни праці (ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001).
АТ Hydro-Vacuum експортує свої вироби до більш ніж 40 країн світу. Продукти АТ Hydro-Vacuum знаходять визнання не лише у тих, хто займається обслуговуванням водоканалізаційних мереж, а й серед спеціалістів насосної галузі. Серед отриманих численних нагород варто перерахувати Золоті Медалі MTP Познань, Винагороди Виставки WOD-KAN Бидгощ, Медалі Виставки TIWS Кельце.

Переваги АТ Hydro-Vacuum у порівнянні з іншими виробниками та постачальниками насосів:

- індивідуальний підхід до клієнта,
- дуже гнучка можливість адаптації насосів до специфічних умов роботи,
- підтримка, що надається клієнтам технічними консультантами високого класу, які приїжджають до користувачів, спільно з ними вирішують проблеми, можуть підготувати перші технічні концепції, пов'язані з використанням насосів, а також підготувати попередні розрахунки економічної ефективності запропонованих рішень.

У 2012 році в АТ Hydro-Vacuum в експлуатацію було передано нову, найбільшу в Польщі станцію випробувань насосів, що дозволяє отримувати параметри та складати енергетичні характеристики, відповідно до вимог норми PN-EN ISO 9905-2006, насосних агрегатів з потужністю двигунів до 2 МВт, продуктивністю до 8000 м3/год та висотою підйому до 1600 м. Ця інвестиція є показником напряму розвитку компанії.

 

Продукти

  • згідно застосування

Вода

Стоки

Промисловість

Інші

згідно типу