69114  Україна, м. Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади б. 28 оф. 37

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

"ДЕМОС"

Продукція

З 1 по 4 жовтня 2013 року у Донецьку у виставковому центрі «ЕКСПОДОНБАС» наша компанія взяла участь у 4-й міжнародній спеціалізованій виставці «Надра. Корисні копалини», що є високоефективним бізнес-майданчиком для всіх учасників ринку обладнання та технологій видобутку та збагачення корисних копалин.

Виставка проводилася за організаційної підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства екології та природних ресурсів України та Донецької обласної державної адміністрації.

Експозиція виставки розташувалася на відкритому майданчику та у двох павільйонах виставкового центру, на площі майже 3 800 м², де протягом чотирьох днів демонструвалися останні досягнення сучасної гірничодобувної та гірничо-збагачувальної індустрії:

  • Гірничо-шахтне обладнання
  • Устаткування для ГЗК та кар'єрів
  • Устаткування загальнопромислового призначення
  • Виставка зібрала близько 170 експонентів із 13 країн.

ТОВ «Демос» візьме участь у виставці «Надра. Корисні копалини-2013», що проходитиме з 1 по 4 жовтня 2013 року у виставковому центрі «ЕКСПОДОНБАС», м. Донецьк, вул. Челюскінців, 189-В.

Запрошуємо відвідати наш стенд N 4.2 з 10-00 до 18-00 год.

Для отримання додаткової інформації щодо цієї виставки, будь ласка, відвідайте веб-сайт:

http://new.expodon.dn.ua/ru/exhibits/nedra/

05 квітня 2012р. було проведено технічний семінар на ПАТ «Краснодонвугілля»(м. Краснодон) з повітряних діафрагмових насосів виробництва корпорації Yamada (Японія).

Мета семінару - навчання технічних фахівців ПАТ «Краснодонвугілля», ТОВ «ДТЕК Свердловантрацит» та ТОВ "ДТЕК Ровенькіантрацит" правильної експлуатації та обслуговування насосів Yamada, консультації, вивчення питань та можливих проблем з обладнанням Yamada, методи та способи їх вирішення.

 Семинар проводили:

   Хоцинский В. Э., техничний директор ТВ з ІІ «БІБУС Україна», м. Київ;

  Robert te Lintelo, YAMADA Europe B.V., Нидерланди;

  Шепель В.М.,  директор ТОВ "Демос", м. Запоріжжя.

27 жовтня 2012р. було проведено технічний семінар на "Шахті ім. Сташкова" ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (м. Павлоград) з повітряних діафрагмових насосів виробництва корпорації Yamada (Японія).

Мета семінару - навчання технічних фахівців ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» правильної експлуатації та обслуговування насосів Yamada, консультації, вивчення питань та можливих проблем з обладнанням Yamada, методи та способи їх вирішення.

Семинар проводили:

 Хоцинский В.Э., техничний директор ТОВ з ІІ «БІБУС Україна», м. Київ;

Robert te Lintelo, YAMADA Europe B.V., Нидерланди;

 Шепель В.М.,  директор ТОВ "Демос", м. Запоріжжя.